Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico

ex. Days Inn Santa Fe New Mexico
Santa Fe, Verenigde Staten View on map
4.7 Behoorlijk Gebaseerd op 255 beoordelingen
Redactiekeuze

"Elke ochtend staan er wafelijzers in de lobby. Auto's parkeren direct voor de kamerdeuren en het buitenzwembad blijft open nadat andere zwembaden voor het seizoen zijn gesloten. Het beste voor roadtrippers, minder voor wie afhankelijk is van consistente inchecktijden."

Vanaf US$ 66 US$ 56 per nacht
Bespaar 15%
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico kiezen

  • Gratis ontbijt
    Wafels & koffie
  • Buitenzwembad
    Seizoensgebonden
  • Huisdieren
    Extra kosten
  • Gratis parkeren
    Grote voertuigen
  • Gratis wifi
    Hele hotel
  • Meow Wolf
    5 minuten rijden

Overzicht

Dit Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico met 3 sterren is in de wijk Southside, op 6-minuten loopafstand van Cheeks gelegen. Het hotel ligt op 6 km van de Missie van San Miguel en bestaat uit 71 kamers met een uitzicht op de stad.

Dit betaalbare hotel biedt een perfecte ligging in Santa Fe, op slechts 450 meter verwijderd van het Prairie Dog Glass en binnen 15 minuten rjden vanaf het Museum of International Folk Art. Een van de bezienswaardigheden, die zich op 7 km van Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico bevinden, is de Kathedraal van Sint Franciscus van Assisi. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Los Hermanos Rodriguez Park, gelegen binnen 14 minuten wandelen ervandaan. Tot de culturele belevenissen in de omgeving behoort het Georgia O'Keeffe Museum, gelegen op 8 km van het pand in Santa Fe. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Santa Fe Municipal op 15 minuten rijden.

Sommige kamers van Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico zijn ingericht met een strijkijzer en strijkplank, airconditioning samen met self-catering opties zoals koffie- en theevoorzieningen. Sommige kamers beschikken over badlakens en een douche. Ze hebben privébadkamers met een apart toilet en een douche.

Dit betaalbare Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico serveert 's morgens continentaal ontbijt. Het restaurant is geopend van 10 am tot 8 pm uur. Op wandelafstand van circa 5 minuten vindt u Pupuseria Restaurant waar Costa Ricaanse gerechten worden geserveerd.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico
Onze tips

Is Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico iets voor u?

Perfect als u
  • Gebruik wilt maken van het eigen restaurant op het terrein dat Amerikaanse gerechten serveert.
  • Kiest voor een kamer met uitzicht op de stad, beschikbaar in sommige units.
  • Gebruik wilt maken van de tennisbaan buiten op het terrein.
Sla over als u
  • Verwacht dat het zwembad alleen in de zomer beschikbaar is.
  • Het stadscentrum te voet wilt bereiken, want dat is 30 minuten lopen.
Bijzonder aan deze plek:
  • Het ruime, seizoensgebonden buitenzwembad op het terrein
  • De unieke Santa Fe-stijl in de gemeenschappelijke ruimtes

Faciliteiten van Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico

Algemeen
  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Beveiliging
  • Kapper
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel
Eten
  • Snackbar
  • Picknickplaats/ Tafels
Sport en recreatie
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Schoonheidsbehandeling
Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico Gastenservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Days Inn By Wyndham Santa Fe New Mexico.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien